Grafik

Aktualny grafik prowadzenia od września 2017:

pobierz grafik​

Informacja o aktualnych naborach do grup w zakładce "Aktualne informacje"):

W Akademii prowadzimy treningi w następujących grupach treningowych:

  • Hung Gar Kung Fu - grupa dzieci
  • Hung Gar Kung Fu - grupa młodzieży i dorosłych (początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani)
  • Kettlebells - grupy początkujące i średniozaawansowane
  • Sanda (wolna walka) - grupa open
  • Akrobatyka - grupy początkujące
  • Animal Flow - grupy początkujące

​Akademia posiada dwie niezależne sale treningowe oraz salę do treningu indywidualnego z szatniami i zapleczem socjalnym.

Uwaga! Możliwość dołączenia do grup początkujących wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową. Nabory do grup początkujących stratują co kilka miesięcy. 

 

Cennik

  • Jednorazowe wejście: 40 zł
  • Karnet - treningi 1 raz w tygodniu: 100 zł/m-c
  • Karnet - treningi 2 razy w tygodniu: 140 zł/m-c
  • Karnet - treningi 3 razy w tygodniu: 170 zł/m-c
  • Karnet open: 200 zł/m-c
  • Treningi indywidualne: 100 zł/godzina
  • Opłata rejestracyjna – jednorazowa: 30 zł

​Karnet obowiązuje na dany miesiąc i opłaty nie są przenoszone na następne miesiące. 

Akceptujemy karty sportowe:

Nr konta bankowego do dokonywania płatności: EkoMotion Sp.J.

29 1140 2004 0000 3102 7696 4862


Warning: max() [function.max]: Array must contain at least one element in /tygrysizuraw/php-hazcms/front-end/functions.php on line 639

Warning: min() [function.min]: Array must contain at least one element in /tygrysizuraw/php-hazcms/front-end/functions.php on line 640
Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
Grupa początkująca
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:00, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
20:00 - 21:30, sala 1
Grupa dzieci
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 1
Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
19:00 - 20:00, sala 1
Grupa początkująca
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:00, sala 1
Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
19:00 - 20:00, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
20:00 - 21:30, sala 1
Grupa dzieci
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:30, sala 1

Poniedziałek

Grupa początkująca
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:00, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
20:00 - 21:30, sala 1
Grupa dzieci
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 1
Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
19:00 - 20:00, sala 1

Środa

Grupa początkująca
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:00, sala 1
Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
19:00 - 20:00, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
20:00 - 21:30, sala 1
Grupa dzieci
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 1

Piątek

Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:30, sala 1
Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Konrad Bieńkowski
19:00 - 20:30, sala 1
Grupa początkująca
Instruktor:
Konrad Bieńkowski
18:00 - 19:00, sala 1
Grupa początkująca + średniozaawansowana
Instruktor:
Konrad Bieńkowski
19:00 - 20:30, sala 1

Wtorek

Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Konrad Bieńkowski
19:00 - 20:30, sala 1
Grupa początkująca
Instruktor:
Konrad Bieńkowski
18:00 - 19:00, sala 1

Czwartek

Grupa początkująca + średniozaawansowana
Instruktor:
Konrad Bieńkowski
19:00 - 20:30, sala 1
Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
7:00 - 7:30
7:30 - 8:00
8:00 - 8:30
8:30 - 9:00
9:00 - 9:30
9:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
ZBP1 - Zaawansowana
Instruktor:
Beata Polewacz
09:00 - 10:00, sala 2
PMW1 Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
Trening samodzielny
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 2
PPO1 Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Paulina Olszewska
19:00 - 20:00, sala 2
ZPH1 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Holtz
20:00 - 21:00, sala 2
PBP1 - Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
ZPH2 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Holtz
21:00 - 22:00, sala 2
PBP2 - Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Beata Polewacz
10:00 - 11:00, sala 2
ZMW1 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
07:30 - 08:30, sala 2
ZMW2 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
09:00 - 10:00, sala 2
ZMW3 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZMW4 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
18:00 - 19:00, sala 2
ZMW6 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
20:00 - 21:00, sala 2
ZMW5 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
19:00 - 20:00, sala 2
ZMW7 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZBP1 - Zaawansowana
Instruktor:
Beata Polewacz
09:00 - 10:00, sala 2
ZES1 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 2
ZES2 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
19:00 - 20:00, sala 2
ZES3 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
20:00 - 21:00, sala 2
PBP1 - Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
ZPO1 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Olszewska
21:00 - 22:00, sala 2
ZMW1 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
07:30 - 08:30, sala 2
ZMW2 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
09:00 - 10:00, sala 2
ZPH2 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Holtz
20:00 - 21:00, sala 2
ZMW3 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZMW4 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
18:00 - 19:00, sala 2
ZMW5 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
19:00 - 20:00, sala 2
ZPH2 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Holtz
21:00 - 22:00, sala 2
ZES1 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 2
ZES2 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
19:00 - 20:00, sala 2
ZES3 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
20:00 - 21:00, sala 2
ZPO1 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Olszewska
21:00 - 22:00, sala 2
PPO1 Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 2
Strong&flex - open
Instruktor:
Emil Stanisławski
11:30 - 12:30, sala 1
ZES4 - Kettebells
Instruktor:
Emil Stanisławski
10:30 - 11:30, sala 2

Poniedziałek

ZBP1 - Zaawansowana
Instruktor:
Beata Polewacz
09:00 - 10:00, sala 2
PMW1 Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
Trening samodzielny
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 2
PPO1 Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Paulina Olszewska
19:00 - 20:00, sala 2
ZPH1 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Holtz
20:00 - 21:00, sala 2
PBP1 - Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
ZPH2 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Holtz
21:00 - 22:00, sala 2
PBP2 - Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Beata Polewacz
10:00 - 11:00, sala 2

Wtorek

ZMW1 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
07:30 - 08:30, sala 2
ZMW2 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
09:00 - 10:00, sala 2
ZMW3 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZMW4 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
18:00 - 19:00, sala 2
ZMW6 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
20:00 - 21:00, sala 2
ZMW5 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
19:00 - 20:00, sala 2

Środa

ZMW7 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZBP1 - Zaawansowana
Instruktor:
Beata Polewacz
09:00 - 10:00, sala 2
ZES1 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 2
ZES2 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
19:00 - 20:00, sala 2
ZES3 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
20:00 - 21:00, sala 2
PBP1 - Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
ZPO1 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Olszewska
21:00 - 22:00, sala 2

Czwartek

ZMW1 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
07:30 - 08:30, sala 2
ZMW2 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
09:00 - 10:00, sala 2
ZPH2 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Holtz
20:00 - 21:00, sala 2
ZMW3 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZMW4 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
18:00 - 19:00, sala 2
ZMW5 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
19:00 - 20:00, sala 2
ZPH2 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Holtz
21:00 - 22:00, sala 2

Piątek

ZES1 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 2
ZES2 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
19:00 - 20:00, sala 2
ZES3 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
20:00 - 21:00, sala 2
ZPO1 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Olszewska
21:00 - 22:00, sala 2
PPO1 Początkująca - start 18.09
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 2

Sobota

Strong&flex - open
Instruktor:
Emil Stanisławski
11:30 - 12:30, sala 1
ZES4 - Kettebells
Instruktor:
Emil Stanisławski
10:30 - 11:30, sala 2
Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
7:00 - 7:30
7:30 - 8:00
8:00 - 8:30
8:30 - 9:00
9:00 - 9:30
9:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
PMBMP1 - Początkująca - start 18.09.
Instruktor:
Mirosław Baściuk
07:30 - 08:30, sala 1
PMP1 - Początkująca - start 12.09
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 1
PMBMP1 - Początkująca - start 18.09.
Instruktor:
Mirosław Baściuk
07:30 - 08:30, sala 1
Początkująca - start 14.09.
Instruktor:
Anna Prygiel
18:00 - 19:00, sala 1
ZMB1 - Zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 1

Poniedziałek

PMBMP1 - Początkująca - start 18.09.
Instruktor:
Mirosław Baściuk
07:30 - 08:30, sala 1

Wtorek

PMP1 - Początkująca - start 12.09
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 1

Środa

PMBMP1 - Początkująca - start 18.09.
Instruktor:
Mirosław Baściuk
07:30 - 08:30, sala 1

Czwartek

Początkująca - start 14.09.
Instruktor:
Anna Prygiel
18:00 - 19:00, sala 1

Piątek

ZMB1 - Zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:00 - 18:00, sala 1